6/12/2014

NEW IN: VANS LIBERTY AUTHENTIC


Dziś chcę Wam pokazać nowość w mojej szafie, a raczej szafce na buty ;) Jak pewnie zdążyliście zauważyć, to nie pierwsza moja para Vans'ów, choć ta jest wyjątkowa.
Buty te powstały w kolaboracji Vans'a  z Liberty of London Fabrics. Są zrobione z zupełnie innego materiału niż tradycyjne tenisówki Vans'a, jest bardziej gładki i delikatny w dotyku.
Dodatkowo wzór materiału zaprojektowano w Liberty już w 1875r, to niesamowite jak tamto wzornictwo przetrwało próbę czasu. Każda para jest nieco inna, Oprócz jednego z modeli 'sweet floral' który posiadam w kolaboracji powstało też kilka modeli tenisówek Authentic i Era z innymi motywami.
Gdy zobaczyłam je na oficjalnej stronie Vans USA musiałam je zamówić, szczególnie, że nigdzie indziej nie widziałam ich w sprzedaży. Przyszły już w zeszłym roku, a jako, że jesienią nie byłam przekonana do noszenia takich jasnych butów odkurzyłam je z szafy właśnie teraz. Już nie mogę się doczekać, aż wskoczę w nie w weekend by pojeździć na Penny.

Co sądzicieo tego typu wpisach, chcecie bym częściej pisała o ciekawszych nowościach w mojej szafie? z chęcią poznam wasze zdanie.
Udanego weekendu!
12 komentarzy:

dziękuję za wszystkie komentarze, na każdy postaram się odpisać :)