1/31/2019

#test: energetyczny początek roku z ADATA


Witajcie w Nowym, 2019 Roku! Dziś mam dla Was wpis nieco inny niż zwykle, chciałabym trochę porozmawiać o energii. Wraz z początkiem roku kalendarzowego często zaczynamy nowe rzeczy, poddajemy się stworzonym przez siebie wyzwaniom czy też ustanawiamy postanowienia.
Do tego wszystkiego potrzebna nam energia!

Ostatnio miałam okazję testować dwa produkty marki ADATA, które właśnie produkcji energii służą, a dzięki nim np. nasz telefon ma szansę przetrwać długi i pracowity dzień.
Testowałam power bank P20100 oraz bezprzewodową podkładkę do ładowania CW0050.
Co mogę o nich powiedzieć? Zapraszam do przeczytania testu.ADATA - POWER BANK 20100


Jako projektant, na początku chciałabym zwrócić uwagę na design urządzenia. Jest przejrzysty, lekki i nowoczesny. Moja wersja kolorystyczna to biała bryła z błękitnymi bokami. Z przodu widzimy logo ADATA, przycisk włączania oraz 4 malutkie diody informujące o poziomie naładowania urządzenia. Bok fontu (widoczny na zdjęciu) posiada 2 wyjścia USB (output 2.1A max), wejście mikro USB (input 2.0A) na kabel ładujący oraz latarkę - diodę LED.  

Z tyłu urządzenia znajdziemy jego parametry, a na opakowaniu szczegółowe informacje:

- pojemność 20100mAh 
- waga 443g
- wymiary: 151,2 x 75 x 25,5 [mm]

Taki power bank jest w stanie naładować iPhone'a 7,4 raza, iPad'a mini 2 razy a Telefon Android 8 razy. 
To zgrabne, ale jednak bardzo pojemne urządzenie może nam się przydać zarówno na codzień jak i w podróży. W zestawie znajdziemy power bank, kabelek ładujący oraz instrukcję obsługi. 
ADATA - BEZPRZEWODOWA PODKŁADKA DO ŁADOWANIA CW0050


Design tego urządzenia jest również bardzo prosty i nienachalny. Moja wersja kolorystyczna jest cała biała, bryła jest smukła, i ma wytłoczenie.
Ładowarka jest kompatybilna z wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi technologię Qi. 
Po bokach umieszczone są 2 diody sygnalizujące aktywny proces przesyłania energii. 

parametry urządzenia:
- wykorzystanie technologi Qi
- wymiary: 92 x 85 x6 [mm]
- waga 51g 


Ładowarka kompatybilna jest z iPhone 8, iPhone 8 plus, iphone X, Samsung NOTE 8 / S8 / S8+ / NOTE 7 / S7 / S7 EDGE. 
W zestawie znajdziemy ładowarkę, kabel ładujący, instrukcję użytkowania.PODSUMOWANIE


Po krótkim użytkowaniu jestem w stanie stwierdzić, że oba te urządzenia są bardzo praktyczne i przydatne.

Dużą zaletą powerbank'u jest pojemność (20100) oraz wbudowana latarka LED, która może nas uratować w wielu sytuacjach. Sprawdził mi się na krótkim wyjeździe, gdy nie miałam dostępu do stałego źródła prądu. Jest dość duży, więc niekoniecznie sprawdzi się w torebce, ale myślę, że warto wziąć go na dłuższy wyjazd. Ma też 2 wejścia USB, przez co możemy ładować 2 urządzenia jednocześnie.
Uważam, że ten powerbank ma też dobry stosunek jakości do ceny.

Bezprzedowowa ładowarka jest bardzo zgrabna, lekka i poręczna. W ciągu dnia produkt ten jest mało praktyczny z racji tego, że ładowanie trwa troche dłużej niż za pomocą standardowaego kabla, lecz jeśli urządzenia używamy w nocy to mamy pewność, że nie przegrzeje nam ona urządzenia, a telefon spokojnie się naładuje do pełna.

Czy kupiłabym ponownie użądzenia? Myślę, że tak, jeśli uległyby zniszczeniu lub jeśli bym je zgubiła.
8 komentarzy:

 1. Podoba mi się ta podkładka do ładowania, bardzo praktyczny gadżet ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podkładka mi się bardzo podoba ☺
  Mam swój powerbank i nie wyobrażam sobie życia bez niego 😊
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda ze ładowanie dotykowe jest tak słabe... ale power banki sa bardzo praktyczne i pomocne!

  OdpowiedzUsuń
 4. good post 😊 would you like to follow each other? if the answer is yes, please follow me on my blog & i'll follow you back. https://camdandusler.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. I didn’t have enough good honest and conscientious people in my life so I was so scared to play all sorts of online games, slot machines, gamblingg But thank God, I got exactly on this site super online casino reviews ere, everything is honest and the conclusions are quick and everything is beautiful and clear.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hermes handbags Luxury Genuine Leather Bags. If you have ever drooled over the gorgeous and exquisite Handbags available in any outlet, you would love to own one. The existing counterfeit Christian Doir Handbags available in this website include classy and sophisticated Monogram Canvas leather handbags which come in colours like white, black, brown and blue. You can also choose from Rolex Watches of Kelly bags which come with more luxurious colours and designs.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za wszystkie komentarze, na każdy postaram się odpisać :)